Sol Eyes - Silmäklinikka

Etusivu » Yhteys

Meidät tavoitat varmimmin osoitteesta

info@soleyes.es

 

Toimipistevastaava, Fuengirola

Tom Karikorpi, tom@soleyes.es

 

 

Hallinnolliset asiat           

 Carita Brownless, carita.brownless@soleyes.es

 

 

Varaa aika tutkimukseen tai hoitoon >

 

Lääkärimme

Petri Oksman, petri.oksman@soleyes.es

Silmäkirurgi

 

Erja Oksman, erja.oksman@soleyes.es

Silmälääkäri

 

Muu hoitohenkilökunta

Angela Velez, angela@soleyes.es

 

Virginia Osuna, virginia@soleyes.es

 

Sirpa Rouhiainen, sirpa@soleyes.es

 

 

> Tutustu lääkäreihimme

 

 

 

Ota yhteyttä

Voit ottaa yhtettä täyttämällä alla olevan lomakkeen. Olemme
yhteydessä valitsemallasi tavalla. Älä kirjoita lomakkeeseen
henkilökohtaisia terveystietojasi.

Viestisi
Nimi
Sähköposti
Puhelin


Tilaa maksuton arvio
Varaa aika